דף הבית   |   אודות   |   קישורים מומלצים   |   צור קשר   |     |   
 

קורס נהגי משנה - נווטים  |  קורס מרשלים - תוכנית הקורס  |  תקנון מרוצי הראלי  |  קורס ששת השלבים לנהיגת מרוצים  |  
ספרינט רמת הכובש
מכירים את הפרסומת של הפרסי מהטלוויזיה "חשבתם שפרסי קמצן אז חשבתם" כך היום (שבת 23.6) חשבתי לתקתק ספרינט פה ליד הבית משהו שימשך עד 14:00 אז חשבתי והפתעתי.
"קמתי" בשעה 03:30 בבוקר (בראלי אני קם בשעה 05:30 בשטח) וזאת לאחר קידוש לילי שבת כהלכתו כלומר לישון לא ישנתי, הבוס אסף שדמה קבע פגישה ב"משמר" כלומר "משמר השבעה", איסוף ציוד ויוצאים לשטח, וכמו שכתוב בספרים צריך לתדלק עם איזה קפה ומיד הבוס מודיע להתפזר לצוותים אתה לסגירה היקפית אתה ואתה סימון בחרוטים אתם מקימים חפ"ק ואתה קשיש צא לקבל את המרשלים (יעני, פחות מתח בשטח).
התייצבות המרשלים הייתה בדיוק בזמן (07:00) 10 מרשלים הגיעו בזמן ועוד 3 באיחור קל, בשעה 08:00 על השעון יוצאים לשני סבבים של הכרת מסלול ל-Novice (מתחרים חדשים שזו להם טבילת האש הראשונה) ומייד לאחר מכן שיחת נהגים, בשעה 09:00 יוצאים לתחרות Novice No1, תוצאות הזמנים כפי שניתן היה לצפות מסיבוב טבילה ראשון ללא מדריך היו בתחום 1.26 שניות.
בגלל עומס החום הוחלט לדחוף קדימה את קבוצת ה-Amateur (מתחרים וותיקים - חובבים) הזינוק נקבע לשעה 10:00 גם קבוצה זו של נהגי מרוץ וותיקים לאחר שנים רבות של עמידה על השוליים היציגה זמנים יחסית גבוהה כלומר 1.11 שנ' כאשר רק שני מתחרים מציגים זמנים יותר טובים של 1.07 שנ'.
בשעה 11:15 דק' הסתיים האירוע ולאחר טקס קצר של תודות התפזרו המשתתפים לביתם לנו עוד נותר לאסוף את הציוד שהסתיים בשעה 12:00.
הכבוד מגיע לאסף שדמה מקים "עמותת הספרינט והראלי קרוס", לאסף זאת הפעם הראשונה שהוא מרים אירוע מהיסוד, "מועדון מרוצי ישראל" עזר ותמך בציוד, אסף עמד בכל הקשיים והבעיות שעמדו לו בדרך ולמרות הכול הרים אירוע מצוין, האירוע הבא מתוכנן לתאריך 14.7.2008 תאריך סופי ועדכונים בנייד 052-2274126 אסף..
תודה למרשלים שהגיעו למרות עומס החום עמדו וחסמו בכדי שהמשתתפים יוכלו לנהוג בבטיחות, עזרו בהקמה ובפרוק התחנות ותרמו רבות להצלחת האירוע.
תודה לאלטרנטיבי ולאקדמיה לנהיגת מרוצים על הקצאת שטח ההדרכות שלהם לטובת הספרינט.
בסיכום חזרתי בשעה מוקדמת הביתה וזאת הייתה התגובה "מה! כל כך מהר?" אז הלכתי לים!
 
ברוך שליט

 

  אנחנו בתחרות

 מלמעלה משמאל לימין

הכנות,חפ"ק,המכוניות,

המרשלים,הנהגים(חלק)

 120
 

 המנהל היוצא

המנהל הנכנס

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים